Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Карла Маркса, 47. E-mail: rda_shep@ukrpost.ua
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-58. E-mail: rda_shep@ukrpost.ua Прапор Шепетівського району

Головна сторінка
Інформаційна довідка про район
Структура та керівництво
Вакансії
Розпорядження РДА
Нормативно-правові акти занесені до державного реєстру
Правоохоронна діяльність
Економіка
Агропромисловий комплекс
Сім'я, молодь, спорт
Охорона здоров'я
Освіта
Культура
Голодомор 1932-1933рр.
Доступ до публічної інформації
Плани роботи
Проекти рішень чергової сесії Шепетівської районної ради
Перейти на сайт Президента України
Перейти на сайт Верховної Ради України
Перейти на сайт КМУ
Перейти на сайт ВСУ
Інші державні ресурси
Сайт Хмельницької обласної державної адміністрації
Сайт Хмельницької обласної ради
Урядова телефонна

НОВИНИ


Привітали державних службовців

23 червня 2014 року в залі засідань районної державної адміністрації відбулись збори з нагоди Дня державної служби. Державних службовців з нагоди професійного свята привітали голова райдержадміністрації Микола Дорощук, голова районної ради Микола Ковальчук та голова профспілки державних установ Катерина Колбасовська.
Звертаючись до присутніх Микола Федорович зазначив, що державний службовець – це особлива професія, представник якої володіє, з одного боку, широкими повноваженнями, а з іншого – несе подвійну відповідальність за стан справ у суспільстві.
«Це нелегка праця, яка потребує самовідданості, бажання служити людям та справжньої відданості своїй справі. Професіоналізм державних службовців, помножений на порядність і людяність є визначальними рисами розвинутої демократії. Тому ми повинні зробити все для того, щоб і у нашому районі система органів виконавчої влади відповідала демократичним стандартам» - сказав очільник району.
Він привітав присутніх зі святом, побажав усім здоров’я, добра, благополуччя, щастя та життєвих гараздів. За високий професіоналізм, відмінні ділові якості, сумлінну натхненну працю кращі державні службовці району були нагороджені грамотами та цінними подарунками.