Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Карла Маркса, 47. E-mail: rda_shep@ukrpost.ua
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-58. E-mail: rda_shep@ukrpost.ua Прапор Шепетівського району

Головна сторінка
Інформаційна довідка про район
Структура та керівництво
Вакансії
Розпорядження РДА
Нормативно-правові акти занесені до державного реєстру
Правоохоронна діяльність
Економіка
Агропромисловий комплекс
Сім'я, молодь, спорт
Охорона здоров'я
Освіта
Культура
Голодомор 1932-1933рр.
Доступ до публічної інформації
Плани роботи
Проекти рішень чергової сесії Шепетівської районної ради
Перейти на сайт Президента України
Перейти на сайт Верховної Ради України
Перейти на сайт КМУ
Перейти на сайт ВСУ
Інші державні ресурси
Сайт Хмельницької обласної державної адміністрації
Сайт Хмельницької обласної ради
Урядова телефонна

НОВИНИ


Відбулось засідання колегії районної державної адміністрації

28 квітня 2014 року голова районної державної адміністрації Микола Дорощук провів чергове засідання колегії.
На засіданні було проаналізовано стан проведення опалювального сезону 2013/2014 року, рівень заробітної плати в районі та шляхи її легалізації, а також, заслухано питання про стан управлінської діяльність управління освіти, молоді та спорту Шепетівської райдержадміністрації щодо виконання Указу Президента України від 25.06.2013 року №344/2013 р. «Про національну стратегію розвитку освіти в Україні на період до 2021 року в частині впровадження інклюзивної освіти для дітей з особливими освітніми проблемами в навчальних закладах Шепетівського району». На завершення колегії було обговорено стан виконавської дисципліни в структурних підрозділах районної державної адміністрації за підсумками І кварталу 2014 року.
Підводячи підсумки колегії Микола Федорович акцентував увагу присутніх на необхідності активізації роботи органів виконавчої влади та місцевого самоврядування щодо вирішення актуальних проблем мешканців територіальної громади району. «Органи влади завжди повинні бути готові до вирішення проблем мешканців краю та відкриті до конструктивного діалогу із ними. Ми маємо почути кожного громадянина»- наголосив очільник краю. Разом з тим він висловив своє бачення розв’язання ряду проблем, що турбують мешканців району в даний час та потребують нагального вирішення.
У засіданні колегії взяли участь члени колегії, селищний, сільські голови, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, установ, організацій району. За результатами засідання були прийняті відповідні розпорядження.
По завершенню колегії відбулась нарада з селищним, сільські головами з питань забезпечення життєдіяльності населених пунктів району, а також, належного проведення 25 травня 2014 року виборів Президента України.