Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Карла Маркса, 47. E-mail: rda_shep@ukrpost.ua
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-58. E-mail: rda_shep@ukrpost.ua Прапор Шепетівського району

Головна сторінка
Інформаційна довідка про район
Структура та керівництво
Вакансії
Розпорядження РДА
Нормативно-правові акти занесені до державного реєстру
Правоохоронна діяльність
Економіка
Агропромисловий комплекс
Сім'я, молодь, спорт
Охорона здоров'я
Освіта
Культура
Голодомор 1932-1933рр.
Доступ до публічної інформації
Плани роботи
Проекти рішень чергової сесії Шепетівської районної ради
Перейти на сайт Президента України
Перейти на сайт Верховної Ради України
Перейти на сайт КМУ
Перейти на сайт ВСУ
Інші державні ресурси
Сайт Хмельницької обласної державної адміністрації
Сайт Хмельницької обласної ради
Урядова телефонна

НОВИНИ


Відкриття обласної виставки-конкурсу писанкарства та вишивки на пасхальну-тематику «Диво - писанка»

Департамент освіти і науки Хмельницької обласної державної адміністрації, Хмельницький державний центр естетичного виховання учнівської молоді спільно з Хмельницькою обласною бібліотекою для юнацтва 17 квітня презентували обласну виставку-конкурс писанкарства та вишивки на пасхальну тематику «Диво – писанка» учнів та працівників професійно-технічних навчальних закладів.
Відкриття відбулось у приміщенні Хмельницької обласної бібліотеки для юнацтва, з вітальним словом до оглядачів звернулась Григорчук Т.В. – директор Хмельницького державного центру естетичного виховання учнівської молоді, Березюк Н.М. – завідуюча відділом мистецтв, також до слова були запрошені Голунський В.М. – мистецтвознавець, член національної спілки художників України який зазначив, що чим би не прикрасили великодні доробки, вони вже святкові, тому важливо, які почуття і думки ви вкладаєте у свою роботу.
Вироби учнів та працівників професійно-технічних навчальних закладів області, серед яких безліч писанок, вишитих рушників, серветок виконаних у найрізноманітніших техніках, не залишать байдужими поціновувачів української пасхальної традиції. Відрадно, що сьогодні писанкарство дивує новітніми техніками виконання: авторські техніки, декупаж, квілінг, дряпанки та крашанки. Вибір на будь який смак та вподобання. Яскраві, неординарні, творчі та креативні. Цікаво, що в оформленні писанок використані майже усі підручні матеріали – кольоровий папір, крупи, фарби, бісер, стрічки, паперові серветки з візерунками, цибулиння, наліпки та навіть макарони.
Загадковий орнамент писанок не тільки чарує своєю вишуканістю та гармонією колориту, а й несе прадавні символи світорозуміння і навколишньої природи, єднає нас з традиціями минулого та задає сучасний тон. Приємно вражає і те, що виставкою хмельничани цікавляться активно, із захопленням, а напередодні Великого свята - Світлого Христового Воскресіння така виставка має особливе значення.