Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Карла Маркса, 47. E-mail: rda_shep@ukrpost.ua
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-58. E-mail: rda_shep@ukrpost.ua Прапор Шепетівського району

Головна сторінка
Інформаційна довідка про район
Структура та керівництво
Вакансії
Розпорядження РДА
Нормативно-правові акти занесені до державного реєстру
Правоохоронна діяльність
Економіка
Агропромисловий комплекс
Сім'я, молодь, спорт
Охорона здоров'я
Освіта
Культура
Голодомор 1932-1933рр.
Доступ до публічної інформації
Плани роботи
Проекти рішень чергової сесії Шепетівської районної ради
Перейти на сайт Президента України
Перейти на сайт Верховної Ради України
Перейти на сайт КМУ
Перейти на сайт ВСУ
Інші державні ресурси
Сайт Хмельницької обласної державної адміністрації
Сайт Хмельницької обласної ради
Урядова телефонна

НОВИНИ


Олександр Турчинов: «Заручників у Криму звільнено. Жоден український офіцер та солдат не залишиться без захисту»

«Завдяки вжитим владою заходам заручників у Криму звільнено, жоден український офіцер та солдат не залишиться без захисту». Про це заявив на брифінгу Голова Верховної Ради України, Виконуючий обов’язки Президента України — Верховного Головнокомандувача Збройних Сил України Олександр Турчинов.
За його словами, зараз відбувається звільнення заступника командувача Військово-Морських Сил Збройних Сил України генерал-майора Ігоря Воронченка, командира 204 Севастопольської бригади тактичної авіації імені О.Покришкіна полковника Юлія Мамчура, командира 1 окремого Феодосійського батальйону морської піхоти підполковника Дмитра Делятицького та його заступника — майора Ростислава Ломтєва, яких було незаконно захоплено під час останніх штурмів військових частин ЗС України і провокацій щодо українських військових у Криму.
— Завдяки вжитим заходам прямо зараз відбувається їх звільнення. І я дуже сподіваюся, що вже завтра ми зможемо їх побачити в Києві, — відзначив Олександр Турчинов.
Виконуючий обов’язки Президента України — Верховного Головнокомандувача Збройних Сил України наголосив, що всі військовослужбовці, які проявили мужність і стійкість, будуть нагороджені та підвищені по службі.
— Усі вони будуть разом з нами далі захищати Україну, і я щиро дякую всім, хто не зламався і продовжує гідно виконувати свій конституційний обов’язок, — сказав Олександр Турчинов.