Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Карла Маркса, 47. E-mail: rda_shep@ukrpost.ua
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-58. E-mail: rda_shep@ukrpost.ua Прапор Шепетівського району

Головна сторінка
Інформаційна довідка про район
Структура та керівництво
Вакансії
Розпорядження РДА
Нормативно-правові акти занесені до державного реєстру
Правоохоронна діяльність
Економіка
Агропромисловий комплекс
Сім'я, молодь, спорт
Охорона здоров'я
Освіта
Культура
Голодомор 1932-1933рр.
Доступ до публічної інформації
Плани роботи
Проекти рішень чергової сесії Шепетівської районної ради
Перейти на сайт Президента України
Перейти на сайт Верховної Ради України
Перейти на сайт КМУ
Перейти на сайт ВСУ
Інші державні ресурси
Сайт Хмельницької обласної державної адміністрації
Сайт Хмельницької обласної ради
Урядова телефонна

НОВИНИ


«Єдність українського народу» - провідна ідея творчості Великого Кобзаря

Відбулись міськрайонні заходи з нагоди відзначення 200-річчя від дня народження Т. Г. Шевченка. Зокрема, святковий концерт проведено у будинку культури міста Шепетівка.
Участь у заходах взяли заступник голови райдержадміністрації Юрій Лінник, секретар міської ради Михайло Полодюк, працівники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, громадських організацій, засобів масової інформації, жителі міста і району.
У своєму виступі Юрій Лінник відзначив важливість проведення даного заходу напередодні визначних пам’ятних дат та наголосили, що наш захід є свідченням того, що Шепетівщина не стала осторонь всенародного руху, а саме так назвав систему заходів щодо відзначення ювілею Тараса Шевченка. Висловили переконання, що Великий Кобзар об’єднає народ України, а нинішній захід буде таким же змістовним та величним, як творчість Великого Кобзаря.
«Святкування ювілею Т.Шевченка є надзвичайно важливим для всього українського суспільства. Проведення таких заходів сприяє розвитку громадянського суспільства. І мені приємно, що наш район долучається до увічнення творчої спадщини Шевченка, та сприяє піднесенню ролі творчої людини серед громади району, утвердженню найбільших цінностей родини, відданої праці і поваги до України. Тарас Шевченко — центральна постать українського літературного процесу XIX століття. Його творчість мала вирішальне значення в утвердженні демократичних цінностей, духовного відродження та національного самовизначення українців. Тому наш обов’язок гідно вшанувати пам'ять про цього геніального сина України» - сказав Юрій Володимирович.
Концертна програма була надзвичайно різноманітна: наповнена яскравим розмаїттям театрального, хореографічного, вокального, декоративно-прикладного та ораторського мистецтв. Діяла виставка робіт народних умільців району. У виконанні мистецьких колективів Шепетівського району звучали пісні на слова Тараса Шевченка.