Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Карла Маркса, 47. E-mail: rda_shep@ukrpost.ua
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-58. E-mail: rda_shep@ukrpost.ua Прапор Шепетівського району

Головна сторінка
Інформаційна довідка про район
Структура та керівництво
Вакансії
Розпорядження РДА
Нормативно-правові акти занесені до державного реєстру
Правоохоронна діяльність
Економіка
Агропромисловий комплекс
Сім'я, молодь, спорт
Охорона здоров'я
Освіта
Культура
Голодомор 1932-1933рр.
Доступ до публічної інформації
Плани роботи
Проекти рішень чергової сесії Шепетівської районної ради
Перейти на сайт Президента України
Перейти на сайт Верховної Ради України
Перейти на сайт КМУ
Перейти на сайт ВСУ
Інші державні ресурси
Сайт Хмельницької обласної державної адміністрації
Сайт Хмельницької обласної ради
Урядова телефонна

НОВИНИ

Соціально захищені громадяни – результат злагодженої роботи у 2013 році

Підбити підсумки роботи установ і закладів соціальної сфери у 2013 році. Саме з цією метою Міністр соціальної політики Наталія Королевська провела Всеукраїнську селекторну нараду, на якій делегацію від Хмельницької області очолив перший заступник голови обласної державної адміністрації Вадим Гаврішко.
Наталія Королевська наголосила, що всі пенсії виплачені у повному розмірі у встановлені графіком дні, а Міністерство протягом місяця проводило щоденний моніторинг стану фінансування та виплати пенсій. «Загалом на виплату пенсій у 2013 році направлено 250,3 млрд. грн., що на 17 млрд. грн. більше, ніж минулого року», – сказала вона. У свою чергу Вадим Дмитрович зазначив, що на Хмельниччині на фінансування пенсійних виплат направлено понад 6,8 млрд. грн. для 420 тисяч пенсіонерів. «Це на 470 млн.грн., або 7,5 % більше, ніж у минулому році» – підкреслив він.
Основним досягненням Мінсоцполітики у 2013 році є перехід до роботи на випередження виникнення проблем та плановість роботи. Так, за словами Наталії Королевської, протягом цього року завдяки спільним зусиллям Держінспекції з питань праці та Міндоходів вдалося не допустити виникнення додаткової заборгованості із заробітної плати у 2,7 млрд. грн. «За цей рік вдалося не допустити звільнення близько 300 тис. осіб. З початку року Служба зайнятості отримала попередження про такі масові звільнення. Але переважна більшість цих людей зберегла роботу», – сказала вона. Варто відзначити й те, що 2013 року було запроваджено нову модель діяльності 12 тисяч фахівців соціальної роботи. Вона передбачає значне розширення переліку категорій громадян, якими опікуються фахівці.
Резюмуючи ситуацію в межах області з різного роду виплат Вадим Дмитрович наголосив, що ніяких затримок немає. «Пенсії, зарплати бюджетникам, усі види соціальної допомоги профінансовані в повному обсязі» – підсумував посадовець.