Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Карла Маркса, 47. E-mail: rda_shep@ukrpost.ua
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-58. E-mail: rda_shep@ukrpost.ua Прапор Шепетівського району

Головна сторінка
Інформаційна довідка про район
Структура та керівництво
Вакансії
Розпорядження РДА
Нормативно-правові акти занесені до державного реєстру
Правоохоронна діяльність
Економіка
Агропромисловий комплекс
Сім'я, молодь, спорт
Охорона здоров'я
Освіта
Культура
Голодомор 1932-1933рр.
Доступ до публічної інформації
Плани роботи
Проекти рішень чергової сесії Шепетівської районної ради
Перейти на сайт Президента України
Перейти на сайт Верховної Ради України
Перейти на сайт КМУ
Перейти на сайт ВСУ
Інші державні ресурси
Сайт Хмельницької обласної державної адміністрації
Сайт Хмельницької обласної ради
Урядова телефонна

НОВИНИ

Центр надання адміністративних послуг відкрито в Шепетівському районі

20 грудня 2013 року, в рамках реалізації соціально-економічних реформ та завдань і доручень Президента України Віктора Януковича відбулося відкриття Шепетівського районного Центру надання адміністративних послуг (ЦНАП).
У заході відкриття взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Хоронжук, начальник управління економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури Олександр Дмитришин, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, організацій, закладів, установ і служб району.
Відкриваючи захід перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Хоронжук у своєму виступі зазначив, що відкриття Центру надання адміністративних послуг має на меті створення максимальних зручностей для людей в отриманні адміністративних послуг і це ще один і дуже важливий крок на шляху реалізації економічних реформ, які впроваджуються з ініціативи Президента України.
«Відкриття Центру надання адміністративних послуг, це ще один крок назустріч мешканцям району, представникам суб’єктів господарювання, які зможуть за принципом «єдиного вікна» прозоро отримати адміністративні послуги», наголосив Олександр Іванович.
Після заходу, керівництво та всі присутні оглянули приміщення ЦНАПу, а керівник «Центр надання адміністративних послуг» Жанна Ануфрієва розповіла про можливості роботи Центру.